10/100TX To 100FX PoE Media Converter, Single-Mode 30KM, SC

SKU:
FCU-1802P-SC-S30
Fabrikant:
Antaira
  • Fabrikant : Antaira
  • Apparaat : Unmanaged Switch
Neem contact met ons op voor de levertijd
Vanaf €250.- gratis bezorgd in de Benelux.
Details
Specificaties
Downloads
Specificaties
  • Poorten & Interfaces
    ApparaatUnmanaged Switch
    LAN poorten1
    Switch ArchitectureStore and Forward
    PoE beschikbaarJa
    POE vermogenPoE 48V DC, Max. 15.4W, 350mA
    LedPower/Status, TP Link/ACT, Fiber Link/ACT, PoE
  • Mechanische specificaties
    Afmetingen97 x 70 x 26 mm
  • Product eigenschappen
    Gewicht200 g
  • Electrische specificaties
    Input range48V DC, 0.4A External AC-DC Adapter
  • Omgeving specificatie
    Opslag temperatuur-10° ~ 70° C
    Operating Temperatuur0°C/+50°C
    Relatieve luchtvochtigheid5% ~ 90% non-condensing
  • Certificeringen
    standaardenIEEE

    IEEE 802.3 10BaseT
    IEEE 802.3u 100BaseTX/100BaseFX
    IEEE 802.3x Flow Control and Back-Pressure
    IEEE 802.3af Power over Ethernet
    certificatenFCC Part 15 Class A, CE
  • Generieke data
    FabrikantAntaira
    Garantie24 Maanden
Downloads
  • Handleidingmanual.pdf
    Datasheetdatasheet.pdf
  • Product aan uw winkelwagen toegevoegd

    Bekijk winkelwagen

    Product aan uw offerte aanvraag toegevoegd

    Bekijk offerte aanvraag