Cable & Connector

View as Grid List

1-12 of 19

Page
per pagina
Set Descending Direction
  1. Utepo SFP-155M-20KM standard SFP optical module, geschikt voor fiber converters en optical Ethernet switches. Contact AbiGo4U.com.
    SFP Module LC SM 20km 155Mbps
    • Fabrikant : Utepo
    • : lokaal op voorraad
    • type connector : SFP
    € 77,44 € 64,00
  2. Utepo SFP-1.25G-550M duplex single mode fiber optical industriële SFP module. Contacteer AbiGo4U.com.
    SFP Module LC MM 550M
    • Fabrikant : Utepo
    • : lokaal op voorraad
    • type connector : SFP
    € 70,98 € 58,66
  3. Utepo SFP-1.25G-20KM-TX-RX-PAIR standaard single modeSFP optical module. Contacteer AbiGo4U.com.
    SFP Module LC SM 20km single fiber - set of 2
    • Fabrikant : Utepo
    • : lokaal op voorraad
    • type connector : SFP
    € 240,38 € 198,66
  4. De Utepo SFP-1.25G-20KM standaard SFP optical module voor Ethernet, telecom en optical fiber communicatie. Contact AbiGo4U.com.
    SFP Module LC SM 20km
    • Fabrikant : Utepo
    • : lokaal op voorraad
    • type connector : SFP
    € 79,05 € 65,33
  5. 1 PORT Mini GBIC SFP-1000BX-10KM Tranceiver (WDM 1550)
    1 PORT Mini GBIC SFP-1000BX-10KM Tranceiver (WDM 1550)
    • Fabrikant : Lantech
    • type connector : LC connector
    € 185,13 € 153,00
  6. Lantech LTSFP-1000BX 20km Transceiver (WDM1550)
    Lantech LTSFP-1000BX 20km Transceiver (WDM1550)
    • Fabrikant : Lantech
    • type connector : LC connector
    € 187,55 € 155,00
  7. Lantech LTSFP-1000BX 20km Transceiver (WDM1310)
    Lantech LTSFP-1000BX 20km Transceiver (WDM1310)
    • Fabrikant : Lantech
    • type connector : LC connector
    € 120,70 € 99,75
  8. Lantech LTSFP-1000BX 80km Transceiver (WDM1570)
    Lantech LTSFP-1000BX 80km Transceiver (WDM1570)
    • Fabrikant : Lantech
    • type connector : LC connector
    € 773,80 € 639,50
  9. Lantech LTSFP-1000BX 80km Transceiver (WDM1510)
    Lantech LTSFP-1000BX 80km Transceiver (WDM1510)
    • Fabrikant : Lantech
    • type connector : LC connector
    € 732,66 € 605,50
  10. Lantech LTSFP-1000BX 60km Transceiver (WDM1550)
    Lantech LTSFP-1000BX 60km Transceiver (WDM1550)
    • Fabrikant : Lantech
    • type connector : LC connector
    € 604,09 € 499,25
  11. Lantech LTSFP-1000BX 40km Transceiver (WDM1550)
    Lantech LTSFP-1000BX 40km Transceiver (WDM1550)
    • Fabrikant : Lantech
    • type connector : LC connector
    € 403,54 € 333,50
  12. Lantech LTSFP-1000BX 60km Transceiver (WDM1310)
    Lantech LTSFP-1000BX 60km Transceiver (WDM1310)
    • Fabrikant : Lantech
    • type connector : LC connector
    € 434,39 € 359,00
View as Grid List

1-12 of 19

Page
per pagina
Set Descending Direction

Koppel industriële PoE switches

Industriële switches kunnen op een afstand via glasvezel of koperdraad met elkaar verbonden worden, deze switches beschikken daarom over één of meerdere SFP-poorten.

Om een glasvezelkabel op een SFP poort aan te sluiten is er een SFP-module nodig. AbiGo4U beschikt over een breed assortiment aan SFP-modules voor verschillende afstanden (max. 80 km), met verschillende aansluitingen en wisselende snelheden.

De diverse afstanden variëren van 0,5 km tot maar liefst 80 km. De modules zijn bedoeld om of een koperdraad kabel of glasvezel kabel op aan te sluiten. Vanwege deze komst van glasvezel zijn ook de snelheid capaciteiten van deze SFP modules vergroot, variërend van 125 Mbps tot 1.25 Gbps. Sommige van deze SFP modules kunnen bi directioneel werken en kunnen dus een verbinding via fiber naar koperdraad of een koperdraad naar fiber realiseren.

Heeft u vragen?

Onze netwerk switch specialisten kunnen u van een uitvoerig advies voorzien. Graag kijken wij samen met u naar een oplossing, die het beste bij uw industriële ethernet switches past.

Product aan uw winkelwagen toegevoegd

Bekijk winkelwagen

Product aan uw offerte aanvraag toegevoegd

Bekijk offerte aanvraag